Dažniausiai užduodami klausimai apie plaukų persodinimo (transplantacijos) procedūrą
Ne. Visų pirma reikia išsiaiškinti konkrečiu atveju plaukų slinkimo priežastis ir taikyti gydymą, plaukų slinkimui stabdyti. Kada plaukų slinkimas suvaldytas ir plaukų atstatyti negalima kitais atvejais, tada siūloma daryti plaukų transplantaciją. Plaukų transplantaciją galima atlikti tik tiems žmonėms, kurie turi vešlią donorinę zoną (dažniausiai pakaušio sritis), nes pacientui persodinami tik jo paties plaukai, todėl jų turi būti pakankamai, kad nebūtų pažeista donorinė zona. Jeigu pas pacientą nėra pakankama donorinė zona, plaukų transplantacija nedaroma.
Plaukų persodinimo procedūra trunka maždaug 5 – 7 valandas, priklausomai nuo persodinamų graftų skaičiaus. Procedūra, reikalauja kruopštaus ir atsakingo darbo, todėl plaukų persodinimą atlieka gydytojų komanda, kuri susideda iš gydytojo – specialisto (kurio specializacija yra plaukų persodinimas) ir 2 – 3 kvalifikuotų asistentų.
Palyginimui, Lietuvoje gydytojai lašelinių nestato, vaistų nenešioja, jie kontroliuoja gydymo eigą, o visas papildomas užduotis atlieka seselės ir kitas medicininis personalas.
Ne. Turkijos gydytojai nerekomenduoja gerti hormoninių vaistų po procedūros nes jie gali kenkti pacientui.
Kaip ir visur, Turkijoje irgi yra nepatikimų klinikų. Reikia labai atsakingai pasirinkti gydymo įstaigą, gydantį gydytoją ir t.t. Dažnas susigundo mažomis siūlomų paslaugų kainomis nesidomėdami kas tas paslaugas ir kur atliks, o po to pasigaili matydami rezultatus.
Tas pats klausimas, o kokios garantijos Lietuvoje? Lietuvoje irgi lankydamiesi pas gydytojus prieš procedūras gauname pasirašyti dokumentą, kuriame sutinkame su visa galima rizika ir neturime jokių priekaištų.
Plaukai gali slinkti ir persodinti, ir nepersodinti. Nepamirškite, persodinti plaukai – yra jūsų paties plaukai, jie prigyja ir gyvena tokį patį gyvenimą, kaip ir nepersodinti plaukai. Esant plaukų slinkimui gali slinkti ir persodinti, ir nepersodinti.