Atsiliepimai

Plaukų transplantacijos ekspertai Turkijoje

Giedrė

„Seniai norėjau pasidaryti plaukų persodinimo operaciją. Vienai vykti į Turkiją buvo nedrąsu. Pradėjau domėtis, internete radau straipsnį apie tai, kad Turkijos medicininio turizmo asociacija teikia informaciją ir padeda organizuoti kelionę. Kreipiausi į asociaciją, su manim iš karto susisiekė. Atsakė į visus klausimus, padėjo parinkti kliniką Stambule, konsultavo dėl reikiamų tyrimų, suorganizavo kelionę, viešbutį, pervežimus. Stambule visą laiką lydėjo turkas gydytojas, kuris konsultavo bei atsakinėjo į klausimus. Taip pat ryšį palaikė ir pagalbą teikė Rasa iš Lietuvos. Dabar laukiu rezultatų po operacijos. Viskas buvo suorganizuota maksimaliai gerai. 10 balų iš 10. Labai dėkinga Rasai už pagalbą.”

Giedrė,
Sausis, 2023 m.

Mantas

„ Esu labai Jums dėkingas už profesionalią pagalbą, kad padėjote man įgyvendinti taip ilgai norimą ir lauktą plaukų transplantaciją. Be Jūsų vargu ar būčiau radęs kokybiškų variantų ir taip puikiai susiplanavęs kelionę. Laukiu beje plaukų pagausėjimo, patankėjimo, kad būtų ką parodyti. Tačiau manau, kad praėjus 3,5 mėnesiams ir taip jau galima užfiksuoti bei apžvelgti rezultatus.Atskridus į Istanbulą, mane pasitiko jų užsakytas darbuotojas, kuris palydėjo iki vairuotojo. Su manim buvo elgtasi maloniai ir patikino mane, kad man dėl nieko nereikia jaudintis, jie žinojo, kur važiuoti ir kada tiksliai pristatyti mane į viešbutį. Atvykome į viešbutį laiku, nors viešbutis buvo iš biudžetinių, bet aptarnavimo lygis man pasirodė, tarsi aukštos klasės 5 žvaigždučių. Kadangi turėjau visą dieną laisvą ir reikėjo kažkaip linksmai pamatyti Istanbulo naktinį gyvenimą. Tad kelionės pirmos dienos praėjo itin nuostabiai.

Robertas

„Senai planavau pasinaudoti plaukų transplantacijos paslaugomis Turkijoje, tad ieškojau geriausio varianto savo svajonei įgyvendinti. Internete mačiau straipsnį apie Turkijos medicininio turizmo atstovybės teikiamomis paslaugomis Lietuvoje. Iš pradžių buvau skeptiškas, galvojau kad tai viena iš apgaulingų svetainių, bet vis tiek ryžausi susisiekti ir pasiteirauti. Ir džiaugiuosi kad mano nuogąstavimai nepasitvirtino. Susisiekęs su Liana man telefonu viską puikiai paaiškino kas ir kaip vyksta, kokių dokumentų reikia kaip pasiruošti ir pan, tad ilgai nedvejodamas apsisprendžiau kad ryšiuosi keliauti į Turkija.

Palikite atsiliepimą

+370 686 78685